Zadzwoń teraz

Opinie

Byłeś bądź jesteś naszym pacjentem? Napisz proszę kilka zdań na nasz temat. Może pokrótce opisać problem, z którym się do nas zgłosiłeś, a także proces dochodzenia do zdrowia. Będzie nam bardzo miło, jeżeli inni użytkownicy będą mogli przeczytać komentarze osób, którym pomogliśmy. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna.

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
5 wpisów.
Grzesiek R napisał/a 18 stycznia 2019
Pan Kogut to super lekarz i super człowiek. Bardzo kompetentny , narysował na kartce cały przebieg operacji mojego kolana wytłumaczył mi jakie sa za jakioe przeciw. I wykonał artroskopie stawu kolanowego bezbłędnie. Miałem rekonstrukcje ACL i wróciłem po zabiegu do pełni sprawności. Polecam i dziekuje doktorze.
Arkadiusz napisał/a 2 marca 2018
Genialny lekarz. Dziekuje Panie Macieju. 3 artroskopie na nfz z rekonstrukcją więzadła przeszedłem i kolano sie nie prostowało takie miałem zrosty. Operacja była zrobiona może i dobrze ale zła rehabilitacja sprawiła ,że zrobiły sie ogromne przykurcze i zrosty. Doktor zrobił mi komercyjnie usuwanie zrostów i blizn wewnętrznych i wyprost wrócił , zmieniłem rehabilitacje na lepszą i powoli wracam do biegania a już byłem załamany. Dziekuje raz jeszcze
Radosław napisał/a 19 kwietnia 2017
Extra ekipa. Przyszedłem do doktora Koguta z polecenia mojej mamy , której zrobił endoprotezę biodra w Otwocku, okazało się ,że mam poraz 3 uszkodzoną łąkotke m 2 artroskopie za sobą i doktor mi wykonał USG kolana i stwierdził ,że z taką szpotawością kolana non stop będe miał problem z łakotką i trzeba wykonac artroskopie i wyciąć kawałek kości żeby wróciła prawidłowa oś w kolanie. Zabieg mam wyznaczony na wrzesień 2018r na NFZ czekałem 3 miesiące tylko ;))
Dagmara napisał/a 12 stycznia 2016
Polecam Dr Koguta wykonał mi osocze bogatopłytkowe w łokieć tenisisty, nic nie pomagało, sterydy, rehabiltacja, po fali uderzeniowej było jakiś czas lepiej ale znowu wracał ból jak bumerang. Po osoczu odpukać 3 tygodnie i bólu zero wiec postanowiłam napisać komentarz.
Ewelina napisał/a 19 września 2014
Polecam dobry stosunek cena/jakość. Badanie zrobione szczegółowo trwalo prawie 40 minut plus opis. Porównywalny wynik z opisem rezonansu którego doktor nie widział przed badaniem więc nie mógł się niczym zasugerować. Fajna opcja ,że po badaniu można mieć rabat 50% na konsultacje i odrazu wynik badania skonsultować i omówić plan leczenia/ rehabilitacji, bo normalnie trzeba zapłacić 200zł za samą konsultacje a ja dopłaciłam tylko 100 😉

Pacjenci oceniają nas na starstarstarstarstar

Pacjenci oceniają nas na

starstarstarstarstar